Koupit 2 Páry Doprava Zdarma - Boty Nike Levný Prodej

Jak nakupovat

1. Potvrďte prosím dodací adresu, než platit za to, jste nejlepší nechat telefonní číslo pro kontaktování. Uveďte prosím platnou e-mailovou adresu a zkontrolovat e-maily poté, co jste si koupili pro všechny aktualizované údaje.

2. Položky jsou obvykle dodáván do 3 pracovních dnů po zaplacení byla ověřena (Sat. & Sun. a většina národních svátků vyloučeny).

3. Koupit dva páry doprava zdarma a Fast lodní dopravy na celém světě tím, EMS (Express Mail sluľba) nebo DHL s následujícím vyloučením: Saúdská Arábie, Angola, Nizozemsko, Nigérie, česky, Keni, na Ukrajině, v Rusku, Chorvatsku, Maďarsku, Bhútánu, Bulharsku , Georgia, Maledivy, Mexiko, Brazílie, Polsko, Lotyšsko, Rumunsko, Estonsko, Jižní Afrika, Bahrajn, Spojené arabské emiráty, Kuvajt, Katar, Taiwan, Hong Kong a další. Prosím, kontaktujte nás pro potvrzení, zda jste v Rychlé dodání plochách, či nikoli.

4. Jakmile jsme loď vašeho balíčku, pošleme vám sledovací číslo, jakmile bude k dispozici. Balíček čas transitting obvykle trvá 5 až 14 pracovních dnů, v závislosti na místě určení, svátky a faktory mimo Postal Service kontrolou. V případě, že je trochu zpoždění, prosím více trpělivosti.

Zásady pro vracení peněz

1. Máme jen umožnit úplné náhrady na položky, které mají problémy způsobené námi.

2. V případě, že se vrátí balíček neobsahuje veškeré příslušenství a dílů to bylo posláno s náklady na příslušenství a dílů bude odečtena z celkové ceny výrobku a mohly odůvodnit pouze částečnou náhradu.

3. Pokud z nějakého důvodu, je třeba změnit velikost, barvu, nebo náhrada za důvodu "Na rozdíl od", náklady na doručení bude odečtena z celkové ceny produktu.

Reklamační řád

Vrátí nebo výměny jsou povoleny za předpokladu, že zákazník zakoupil výrobek prostřednictvím internetových stránek, a to je ve lhůtě 30 dnů ode dne obdržení této žádosti. Prosím kontaktujte nás, pokud se budete chtít vrátit nebo vyměnit.

Všechny druhy balení by měly být zaslány prostřednictvím Trackable metodou, jako US Mail potvrzení o jejich doručení, UPS, nebo Federal Express. Nejsme zodpovědní za balíky ztracené v tranzitu. Jakmile obdržíme vaši návratnosti, prosím trvat až 5 pracovních dnů k dokončení vrácení nebo výměnu.